Ürünlerimiz

Kollektörler

SOLARTEK günes kollektöründe seçici yüzey ( yutucu plaka ) alüminyumdur. Yutucu plaka gövdesi yekpare alüminyum profillerden olusmaktadır. Gövde profilleri dağıtıcı ve toplayıcı boru profillerine yüksek basınç altında kenetlendirme ile tespit edilmis; kaynak kullanılmamıstır. Bu sayede SOLARTEK, kaynak dikisi nedeniyle sebep olabilecek tüm sorunlardan arındırılmıstır.

Merkezi Sistemler

Turizm tesisleri ve endüstriyel tesislerden toplu konutlara kadar birçok alanda uygulanan Merkezi Güneş Enerjisi Sistemlerimiz yıllarca güvenli kullanım imkanı sağlamaktadır.

Antikor 121 Solar Plus

Günes kollektörü, kazan gibi ısı üretim kaynakları asındırıcı etkilere daha çok maruz kalırlar. Bir günes kollektörü için asındırıcı ve ürünün verimli, uzun vadeli kullanımına karsı tehditler : suda bulunan tuz, nitrat, klor, kalsiyum ve diğer asındırıcı maddeler, kireç olusumu, sistemde bulunan farklı metallerden imal edilmis içinden sıcak su geçen parçaların birbirleri üzerindeki galvanik korozyon etkisi, donma, kaynama, bakteri olusumu seklinde gruplanabilir